Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 


2008. Női I. osztály.

2008.01.21

Időpontok:

Július 12, 13, 15, 17, 19, 20.

   A csapat hazai pályán: Orosz Magdolna, Balázs Ildikó, Lanstiák Zsófia, Batke Krisztina, Dundler József edző, Aczél Borbála, Hegyi Anna, Toronyi Dominika, Bakó Emese.

Kép 

07.12.Balatonboglári Tenisz Club SE-Építők Tenisz Klub 7 / 2

Kovács Krisztina – Lanstiák Zsófia                      6:0 6:0

Zsoldos Mária – Orosz Magdolna                        6:2 6:0

Mészárovics Mirtill – Balázs Ildikó                     6:3 4:6 6:3

Szücs Dóra – Aczél Borbála                                6:1 6:4

Gara Júlia – Bakó Emese                                     6:4 6:3

Makarész Vivien – Toronyi Dominika                    4:6 1:6

Kovács, Zsoldos – Lanstiák Zs., Bakó                    6:3 6:0

Szücs, Mészárovics – Aczél, Orosz                      6:7 1:6

Makarész, Gara J. – Lanstiák D, Hegyi                6:1 7:5

 

07.13. MTK-Újbuda - Építők Tenisz Klub   8 / 1

 

Orosz Éva – Somogyi Linda                                   3:6 2:6

Hegyi Anna – Horváth Edina                                  4:6 1:6

Aczél Borbála – Borbély Rita                                2:6 0:6

Bakó Emese – Szerencsés Eszter                            3:6 3:6

Lanstiák Dorottya – Sulyok Kata                            2:6 1:6

Toronyi Dominika – Kovács Éva                              4:6 6:4 7:5

Lanstiák D., Lanstiák Zs. – Horváth, Somogyi          0:6 0:6

Bakó, Orosz – Sulyok, Szerencsés                          2:6 2:6

Hegyi, Toronyi – Antal, Borbély                             2:6 6:2 6:7

 

 

07.15. Haladás VSE - Építők Tenisz Klub   4 / 5

 

Kovács Adrienn – Balázs Ildikó                              6:4 4:6 3:6

Takács Ágnes – Hegyi Anna                                    7:5 6:1

Varga Edina – Aczél Borbála                                   6:0 6:3

Szegner Orsolya – Bakó Emese                               6:4 3:6 6:4

Sági Szabina – Batke Krisztina                               3:6 7:6 3:6

Prisznyák Anna – Toronyi Dominika                         3:6 2:6

Kovács, Takács – Lanstiák Zs., Balázs                      2:6 2:6

Sági, Prisznyák – Batke, Aczél                                6:2 2:6 2:6

Varga, Kovássy – Hegyi, Toronyi                              3:6 6:4 6:2

 

07.17  Építők Tenisz Klub - Haladás VSE   6 / 3

 

Orosz Magdolna – Kovács Adrienn                          7:5 3:6 6:7

Balázs Ildikó – Takács Ágnes                                  6:4 6:4

Hegyi Anna – Varga Edina                                       2:6 3:6

Aczél Borbála – Szegner Orsolya                            3:6 6:2 6:0

Batke Krisztina – Sági Szabina                                6:4 3:6 7:6

Toronyi Dominika – Kovassy Kata                             6:3 6:7 6:4

Lanstiák Zs., Balázs – Kovács, Takács                       6:4 6:3

Hegyi, Bakó – Szegner, Kovassy                                6:3 6:1

Batke, Toronyi – Varga, Sági                                    1:6 1:6

 

07.19. Építők Tenisz Klub - DEAC   4 / 5

 

Orosz Magdolna – dr.Bágyi Kinga                             5:7 0:6

Balázs Ildikó – Varga Beáta                                     6:0 6:3

Hegyi Anna – Bukovich Myriam                                 2:6 1:6

Aczél Borbála – Gáthy Éva                                       6:2 6:4

Batke Krisztina – Orosz Éva                                     2:6 6:7

Toronyi Dominika – Juhász Pálma                              1:6 2:6

Lanstiák Zs., Orosz M. – dr.Bágyi, Gáthy R.               6:4 4:6 6:1

Batke, Aczél – Bukovich, Juhász                                0:6 5:7

Toronyi, Balázs – Lórántfy, Varga                             6:1 6:3

 

Szentesi TK - Építők Tenisz Klub   6 / 3

 

Antunovic Dunja – Orosz Magdolna                            6:2 6:1

Kiss Anikó – Balázs Ildikó                                          6:1 6:7 6:1

Balogh Orsolya – Aczél Borbála                                 7:5 6:7 0:6

Szénászky Edina – Bakó Emese                                   0:6 1:6

Pászti Edit – Batke Krisztina                                      4:6 2:6

Rajics Jelena – Toronyi Dominika                                6:1 6:0

Kiss, Rajics – Balázs, Lanstiák Zs.                               7:5 6:1

Antunovic, Pászti – Aczél, Batke                                 6:3 6:1

Fricska, Balogh – Bakó, Hegyi                                               6:3 6:4 

 

Szombathely: Kép

Kép

Kép

 A csapat 2 győzelemmel és 4 vereséggel kiesett az I. osztályból. Nézzétek meg a képgalériát is!  www.epitoktk.eoldal.hu/fenykepek/csapatok