Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 


1993

2008.07.27

 

Női első osztály, alsó ág

 

1993. május 8. Építők TC – BEAC 5/4

Tűzkő Tímea – Morvay Brigitta                                   4:6 6:3 6:2

Golopencza Zsófia – Kisdaróczy Orsolya                    6:3 7:5

Tóth Judit – Szita Gabriella                                          4:6 7:5 3:6

Zéman Tímea – Turbók Gizella                                    2:6 1:6

Batke Krisztina – Gantner Szilvia                                 4:6 6:4 6:3

Niedermayer Nóra  – Nagy Eszter                              2:6 1:6

Zéman, Tűzkő – Morvay, Szita                                    0:6 6:4 6:3

Golopencza, Tóth – Kisdaróczy, Turbók                     0:6 6:2 7:6

Batke, Niedermayer – Gantner, Nagy                          1:6 7:6 4:6

 

1993. május 9.  Nyíregyháza – Építők TC 2/7

Suhajda Anikó – Tűzkő Tímea                                    6:7 0:6

Zubor Ildikó – Golopencza Zsófia                               2:6 4:6

Csoba Ildikó – Tóth Judit                                            0:6 1:6

Halász Orsolya – Zéman Tímea                                   0:6 2:6

Papp Barbara – Batke Krisztina                                  0:6 1:6

Halász Annamária  – Niedermayer Nóra                      6:0 6:3

Suhajda, Zubor – Tűzkő, Niedermayer                        6:4 6:4

Csoba, Papp – Golopencza, Tóth                              2:6 0:6

Halász A., Halász O. – Batke, Zéman                        1:6 3:6

 

 

1993. május 15. Keresztúr – Építők TC 6/3

Marosi Katalin – Tűzkő Tímea                                    6:2 2:6 6:2

Patrus Orsolya – Arn Gréta                                         6:2 3:6 3:6

Kompanik Beáta – Golopencza Zsófia                         4:6 6:2 6:4

Kompanik Ágnes – Tóth Judit                                     4:6 6:2 7:5

Berényi Ágnes – Zéman Tímea                                    5:7 6:2 6:2

Macher Flóra  – Batke Krisztina                                 3:6 2:6

Patrus, Kompanik B. – Tűzkő, Arn                             6:3 7:6

Kompanik Á., Kelemen – Golopencza, Tóth               3:6 0:6

Marosi, Macher – Batke, Zéman                                 6:1 6:2

 

 

1993. május 16. MNB – Építők TC 0/9

Fuchs Anna – Tűzkő Tímea                                         6:7 2:6

Jurákné Töreky Mária – Arn Gréta                             0:6 3:6

Stágel Ágnes – Golopencza Zsófia                               0:6 2:6

Romhányi Klára – Tóth Judit                                       1:6 0:6

Dr. Bíró Eszter – Zéman Tímea                                   1:6 1:6

Romhányi Claudia  – Batke Krisztina                           4:6 3:6

Fuchs, Töreky – Tűzkő, Arn                                       7:6 2:6 3:6

Stágel, Kegyes Ivánné – Golopencza, Tóth                 Nincs meg az eredmény.

Romhányi K., Romhányi C. – Batke, Zéman               2:6 1:6

 

 

1993. május 23. KÉV METRO – Építők TC 3/6

Mandula Diána – Tűzkő Tímea                                    7:5 4:6 3:6

Ladó Barbara – Arn Gréta                                          6:7 2:6

Bíró Edina – Golopencza Zsófia                                  2:6 1:6

Darvas Adrienn – Tóth Judit                                        2:6 0:6

Kodó Adrienn  – Zéman Tímea                                   6:1 4:6 6:4

Scheiling Nikolett  – Batke Krisztina                           6:4 6:2

Ladó, Darvas – Tűzkő, Arn                                        0:6 1:6

Mandula, Bíró – Golopencza, Tóth                             2:6 2:6

Scheiling, Kodó – Batke, Zéman                                 6:7 6:4 7:6

 

 

1993. augusztus 29.  Építők TC – MNB 0/9

Golopencza Zsófia – Jurákné Töreky Mária                 6:2 6:0

Tűzkő Tímea – K.-né Stágel Ágnes                             6:0 6:2

Arn Gréta – Fuchs Anna                                              6:3 6:1

Tóth Judit – Romhányi Klára                                       6:0 6:0

Zéman Tímea – Dr. Bíró Eszter                                   6:0 6:1

Batke Krisztina – Romhányi Claudia                            6:1 6:3

Golopencza, Tóth – Fuchs, Töreky                              6:2 6:1

Tűzkő, Arn – Stágel, Kegyes Ivánné                           6:2 6:2

Batke, Zéman – Romhányi C., Rohrböckné C.A.        6:0 6:1

 

 

 

1993. szeptember 4.  Építők TC – Nyíregyháza 7/2

Golopencza Zsófia – Zubor Ildikó                                6:1 6:4

Arn Gréta – Nagy Enikő                                              6:0 6:1

Tóth Judit – Tamás Marianna                                       6:1 6:0

Zéman Tímea – Csoba Ildikó                                       7:6 7:5

Batke Krisztina – Tamás Gabriella                               6:0 6:0

Paulovicz Natasa – Halász Annamária                          7:5 6:4

Golopencza, Tóth – Tamás G., Tamás M.                    6:4 6:3

Tűzkő, Arn – Csoba, Zubor                                         4:6 2:6

Batke, Zéman – Halász, Nagy E.                                 3:6 4:6

 

 

1993. szeptember 12. Építők TC – KÉV METRO 5/4

Golopencza Zsófia  – Ladó Barbara                            6:7 6:1 6:2

Tűzkő Tímea – Oláh Ivett                                            2:6 0:6

Arn Gréta  – Kodó Adrienn                                        6:3 6:0

Tóth Judit – Nagy Hajnal                                             6:3 1:6 6:2

Zéman Tímea – Mészáros Edina                                  6:3 6:3

Batke Krisztina – Újfalussy Krisztina                           6:3 3:6 5:7

Golopencza, Tóth – Oláh, Bíró                                    4:6 6:7

Batke, Zéman – Nagy, Mészáros                                 3:6 4:6

Arn, Paulovicz – Ladó, Újfalussy                                  6:3 6:4

 

 

 

1993 szeptember 18. Építők TC – Keresztúr-MALÉV  3/6

Golopencza Zsófia  – Handzakova M.                         6:1 6:3

Tűzkő Tímea – Marosi Katalin                                     3:6 1:6

Arn Gréta  – Patrus Orsolya                                        6:2 6:2

Tóth Judit  – Kompanik Beáta                                     4:6 1:6

Batke Krisztina – Kompanik Ágnes                             1:6 6:2 3:6

Paulovicz Natasa  – Macher Flóra                               4:6 6:7

Golopencza, Tóth – Handzakova, Macher                   6:1 1:6 7:6

Tűzkő, Batke – Patrus, Kompanik B.                          5:7 4:6

Arn, Paulovicz  – Marosi, Kompanik Á.                      1:6 6:7

 

 

1993 szeptember 19. BEAC – Építők TC  2/7

Morvay Brigitta – Golopencza Zsófia                          2:6 2:6

Kisdaróczy Orsolya – Tűzkő Tímea                            4:6 2:6

Turbók Gizella – Arn Gréta                                         3:6 3:6

Szita Gabriella  – Tóth Judit                                         5:7 6:4 7:6

Nagy Eszter – Zéman Tímea                                       1:6 3:6

Péczely Réka  – Paulovicz Natasa                               2:6 2:6

Turbók, Kámán Antónia – Golopencza, Tóth              6:3 6:4

Morvay, Kovács Orsolya – Tűzkő, Zéman                  2:6 3:6

Szita, Péczely – Arn, Paulovicz                                    3:6 3:6