Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 


1998

2008.08.03

 

Női első osztály, alsó ág A/2 csoport

 

1998 augusztus 9.  Építők TC – HUSE-Ferrosüt  5/4

Buronyi Ágnes – Krisztik Anikó                                6:4 6:3

Ádám Beáta – Szabó Hajnalka                                 4:6 6:2 2:6

Balázs Ildikó  – Szabó P. Éva                                   1:6 3:6

Paulovicz Natasa  – Csendesné Kóbor Ildikó            2:6 6:0 6:0

Vass Dorottya – Jánoky Zsófia                                  3:6 1:6

Batke Krisztina – Laki Nóra                                      7:5 6:4

Vass, Aczél – Krisztik, Cs.-né Kóbor I.                    1:6 2:6

Paulovicz, Ádám – Szabó É., Szabó H.                      6:1 7:6

Buronyi, Balázs  – Laki, Jánoky                                 6:2 6:2

 

 

1998 augusztus 11. BEAC – Építők TC 2/7

 – Buronyi Ágnes                                

– Ádám Beáta                       

– Balázs Ildikó                                               

 – Paulovicz Natasa                             

 – Batke Krisztina                                            

– Aczél Borbála

Nincsenek meg az eredmények.                                  

 

 

1998 augusztus 9.  Építők TC – DEAC  8/1

Buronyi Ágnes – Csapó Andrea                                 6:0 6:1

Ádám Beáta – Dr. Bágyi Kinga                                  2:6 4:6

Balázs Ildikó  – Kerti Krisztina                                   6:0 6:0

Paulovicz Natasa  – Gyuris Andrea                            6:2 6:2

Vass Dorottya – Halász Annamária                             6:3 6:0

Aczél Borbála – Erdélyi Ilona                                     6:3 6:2

Balázs, Ádám – Király, Kerti                                      6:2 6:2

Buronyi, Aczél – Csapó, Halász                                  6:1 6:0

Vass, Paulovicz  – Dr. Bágyi, Erdélyi                          3:6 6:4 6:1

 

 

1998 augusztus 14. Építők TC – MTK  3/6

Buronyi Ágnes – Orlay Barbara                                    6:4 5:7 1:6

Balázs Ildikó  – Rác Rita                                              1:6 4:6

Paulovicz Natasa  – Túrmezey Luca                              6:2 6:1

Vass Dorottya – Sallai Zsófia                                        2:6 4:6

Batke Krisztina  – Ábrahám Diána                                6:1 6:3

Aczél Borbála – Horváth Adrienn                                  6:2 2:6 6:2

Balázs, Vass – Somogyi D., Rác                                   3:6 1:6

Paulovicz, Ádám – Orlay, Somogyi L.                          4:6 2:6

Buronyi, Aczél  – Sallai, Ábrahám                                6:1 2:6 6:7

 

 

1998 augusztus 16.  Haladás-FERROSÜT – Építők TC  1/8

Krisztik Anikó – Buronyi Ágnes                                   7:5 4:6 4:6

Szabó Hajnalka – Ádám Beáta                                     0:6 0:6

Szabó Éva – Balázs Ildikó                                            2:3 j.n.

Csendesné Kóbor Ildikó – Paulovicz Natasa                0:6 3:6

Jánoky Zsófia – Vass Dorottya                                    6:7 4:6

Laki Nóra – Batke Krisztina                                         4:6 1:6

Szabó H., Jánoky – Paulovicz, Balázs                          2:6 4:6

Krisztik, Cs.-né Kóbor I. – Ádám, Batke                     6:4 6:2

Laki, Németh  – Buronyi, Vass                                     6:3 1:6 2:6

 

 

1998 augusztus 17.  SVSE-GYSEV – Építők TC  5/4

Titkos Éva – Buronyi Ágnes                                         3:6 3:6

Pista Eszter – Ádám Beáta                                           4:6 6:3 6:2

Csontos Eszter – Balázs Ildikó                                     7:5 6:2

Kiss Vera – Paulovicz Natasa                                      6:2 6:3

Hartmann Adél – Vass Dorottya                                   3:6 3:6

Dorn Kunigunda – Aczél Borbála                                 0:6 3:6

Csontos, Kiss – Ádám, Balázs                                     6:2 6:4

Titkos, Pista – Vass, Aczél                                           6:3 6:2

Dorn, Takács  – Buronyi, Paulovicz                              0:6 0:6