Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 


2001

2008.08.04

 

Női első osztály, alsó ág, A/1 csoport

 

2001 július 9.  Tálentum TC – Építők TC  7/2

Csordás Beatrix – Buronyi Ágnes                             1:6 1:6

Halász Klaudia – Balázs Ildikó                                2:6 6:2 6:3

Csordás Ildikó – Komon Alexandra                          6:1 6:2

Adankó Miljana – Aczél Borbála                              6:2 6:2

Kolczonay Andrea – Béres Molnár Katalin                6:3 6:2

G. Kovács Orsolya – Batke Krisztina                         6:7 4:6

Csordás I., Csordás B. – Balázs, Buronyi                  7:5 6:3

Halász, Adankó – Batke, Aczél                                3:6 6:2 6:4

G. Kovács, Kolczonay – Komon, Béres Molnár            6:4 4:6 6:2

 

 

2001 július 11.  Építők TC – Haladás-FERROSÜT  5/4

Buronyi Ágnes – Krivacsevics Jelena                        7:5 6:0

Balázs Ildikó  – Krisztik Anikó                                 6:4 6:2

Komon Alexandra – Varga Edina                               3:6 3:6

Aczél Borbála – Szegner Orsolya                             6:1 6:2

Béres Molnár Katalin – Nagy Judit                           1:6 1:6

Batke Krisztina – Szabó Éva                                     6:0 7:6

Balázs, Buronyi – Krivacsevics, Krisztik                    6:6 3:6 0:3 j.n.

Aczél, Batke – Varga, Laki Nóra                               6:0 2:6 6:2

Komon, Béres Molnár  – Szabó Éva, Nagy Judit        3:6 1:6                            

 

 

2001 július 13.  Építők TC – Bókay kert-LRI MALÉV SC  2/7

Buronyi Ágnes – Turbók Gizella                                 6:4 4:6 4:6

Balázs Ildikó  – Köves Nóra                                       3:6 6:1 4:6

Komon Alexandra – Kelemen Szilvia                           1:6 1:6

Aczél Borbála – Habuda Sarolta                                6:1 7:6

Béres Molnár Katalin – Kompanik Bea                         2:6 2:6

Batke Krisztina – Turi Zsuzsa                                    6:4 4:6 7:6

Balázs, Buronyi – Turbók, Kelemen                            3:6 j.n.

Aczél, Batke – Köves, Kompanik                                 2:6 3:6

Komon, Béres Molnár – Habuda, Berghoffer Judit     4:6 3:6

 

 

2001 július 15.  HVSE-FERROSÜT – Építők TC  4/5

Krivacsevics Jelena – Buronyi Ágnes                         2:6 0:6

Krisztik Anikó – Balázs Ildikó                                   2:6 6:2 3:6

Varga Edina – Komon Alexandra                                6:4 6:1

Szegner Orsolya – Aczél Borbála                              2:6 3:6

Laki Nóra – Béres Molnár Katalin                              6:1 6:3

Nagy Judit – Batke Krisztina                                    6:4 3:6 6:2

Krivacsevics, Krisztik – Balázs, Buronyi                     3:6 2:6

Varga, Laki Nóra – Batke, Aczél                                6:4 1:6 2:6

Szabó Éva, Nagy Judit – Komon, Béres Molnár          6:0 6:2

 

 

2001 július 20.  Balatonboglári TC – Építők TC  5/4

Regős Hedvig – Buronyi Ágnes                                  3:6 6:7

Regős Éva – Balázs Ildikó                                         0:6 1:6

Mészárovics Mirtill – Komon Alexandra                     6:2 6:2

Iványi Dóra – Aczél Borbála                                      5:7 6:3 2:6

Hankó Tilda – Béres Molnár Katalin                          6:4 6:0

Gara Júlia – Batke Krisztina                                     6:3 1:6 7:6

Iványi, Regős É. – Balázs, Buronyi                             1:6 0:6

Mészárovics, Hankó – Batke, Aczél                           7:6 6:4

Gara, Regős H. – Komon, Béres Molnár                       6:2 6:0