Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 


2004

2008.08.07

 

Női I. osztály A/2 csoport

 

2004 augusztus 4.  Építők-RAUCH – Pécs VTC  2/7

Bondi Alexandra – Wienerova Lenka                             0:6 0:6

Balázs Ildikó – Mester Bea                                           6:2 6:3

Korompai Eszter – Bíró Laura Zsófia                             6:4 1:6 4:6

Aczél Borbála – Bagoly Edit                                          3:6 6:7

Lanstiák Zsófia – Pálvölgyi Ágnes                                  2:6 2:6

Batke Krisztina – Helesfai Éva                                      7:5 2:6 6:2

Balázs, Bondi – Wienerova, Bagoly                                1:6 1:6

Lanstiák, Angeli Petra – Bíró Laura, Helesfai                 2:6 1:6

Korompai, Aczél – Pálvölgyi, Jankovics Réka                  6:4 5:7 6:7

 

 

2004 augusztus 6.  Nyíregyházi VTC – Építők-RAUCH  4/5

Zubor Zsófia – Bondi Alexandra                                    6:0 6:0

Krivacsevics Jelena – Korompai Eszter                           6:3 6:2

Sziklai Eszter – Aczél Borbála                                       0:6 0:6

Balogh Orsolya – Angeli Petra                                        2:6 4:6

Balogh Edina – Lanstiák Zsófia                                      0:6 5:7

Baranyi Dóra – Batke Krisztina                                      0:6 0:6

Zubor, Krivacsevics – Bondi, Angeli                               6:0 6:2

Sziklai, Balogh O. – Aczél, Batke                                   6:3 2:6 7:6

Baranyai, Balogh E. – Korompai, Lanstiák                        2:6 1:6

 

 

2004 augusztus 8.  Építők-RAUCH – Százhalombattai VVK SE  6/3

Bondi Alexandra – Hídvégi Adrienn                             1:6 0:6

Balázs Ildikó – Kovács Gabriella                                  0:6 0:6

Korompai Eszter – Küzdi Gyöngyi                                 6:0 6:0

Aczél Borbála – Móczár Abigél                                    6:1 6:0

Lanstiák Zsófia – Kovács Kinga                                    6:1 6:0

Batke Krisztina – Lázárné Németh Anna                       6:2 6:4

Balázs, Korompai – Hídvégi, Móczár                             4:6 3:6

Aczél, Batke – Lázárné, Kovács K.                                6:2 6:3

Angeli, Lanstiák – Küzdi, Kovács G.                              6:3 6:3

 

 

2004 augusztus 10.  Pécsi VTC – Építők-RAUCH  7/2

Wienerova Lenka – Bondi Alexandra                             6:0 6:0

Bíró Laura Zsófia – Korompai Eszter                             6:2 6:3

Bagoly Edit – Aczél Borbála                                          6:2 6:2

Pálvölgyi Ágnes – Angeli Petra                                      6:0 6:0

Helesfai Éva – Lanstiák Zsófia                                     3:6 6:0 6:3

Jankovics Réka – Batke Krisztina                                  6:7 3:6

Wienerova, Bíró Laura – Angeli, Lanstiák                      6:1 6:0

Bagoly, Huszár Tekla – Aczél, Korompai                       3:6 6:4 2:6

Pálvölgyi, Jankovics – Batke, Béres Molnár Katalin        6:0 6:2                        

 

 

2003 augusztus 12.  Építők-RAUCH – Sopron VSK  1/8

Bondi Alexandra – Babos Zsuzsanna                             0:6 0:6

Korompai Eszter – Sülyös Emese                                   1:6 1:6

Aczél Borbála – Dorn Kunigunda                                   1:6 1:6

Angeli Petra – Csontos Eszter                                        4:6 3:6

Lanstiák Zsófia – Baán Diána                                        6:4 6:1

Batke Krisztina – Jani Réka Luca                                   1:6 4:6

Angeli, Béres Molnár – Sülyös, Dorn                              0:6 0:6

Aczél, Lanstiák – Babos, Jani Réka                               2:6 2:6

Bondi, Korompai – Csontos, Baán                                   1:6 1:6

 

 

2004 augusztus 14.  Pécs 2000-Szfehérvár 97 TC – Építők-RAUCH  7/2

Rédecsi Anna – Balázs Ildikó                                         6:4 6:3

Marosfalvi Zsuzsa – Korompai Eszter                             6:0 6:4

Székely Kata – Aczél Borbála                                        6:2 6:0

Szeiler Emese – Angeli Petra                                         6:1 6:0

Hock Eszter – Lanstiák Zsófia                                       0:6 1:6

Somorácz Dóra – Béres Molnár Katalin                           6:1 6:3

Rédecsi, Marosfalvi – Aczél, Balázs                               6:6 3:6 3:6

Szeiler, Székely – Angeli, Béres Molnár                         6:2 6:3

Hock, Somorácz – Lanstiák, Korompai                             7:6 7:5

 

   A csapat a pécsi mérkőzés előtt, és utána közös képen az ellenféllel:Kép

Kép