Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 


2005

2008.08.08

Női I. osztály, B csoport

 

2005 augusztus 3.  BBTC – Építők TC  7/2

Nagy Judit – Lanstiák Zsófia                                          6:4 6:1

Szűcs Dóra – Balázs Ildikó                                             6:2 6:2

Gara Júlia – Törő Szabina                                              6:2 6:3

Mészárovics Mirtill – Batke Krisztina                              6:1 6:4

Dr. Regős Hedvig – Bondi Alexandra                               6:0 6:0

Regős Éva – Orosz Magdolna                                           1:6 4:6

Nagy Judit, Szűcs Dóra – Lanstiák, Angeli Petra             6:2 6:1

Regős H., Regős É. – Balázs, Törő                                    6:7 4:6

Mészárovics, Iványi Dóra – Batke, Orosz                         1:6 4:6

 

 

2005 augusztus 7.  Építők TC – IDOM TEAM-MLTC  1/8

Lanstiák Zsófia – Göböl Edina                                        2:6 3:6

Balázs Ildikó – Hídvégi Adrienn                                      2:6 3:6

Törő Szabina – Batta Lucia                                             3:6 0:6

Batke Krisztina – Heitner Dóra                                        1:6 3:6

Angeli Petra – Lőrincz Zsófia                                          0:6 1:6

Orosz Magdolna – Zsitva Eszter                                      1:6 3:6

Lanstiák, Angeli – Hídvégi, Lőrincz                                  0:6 3:6

Balázs, Törő – Batta, Kardhordó Emese                           2:6 3:6

Batke, Orosz – Zsitva, Kacamakisz Cynthia                      6:1 6:3

 

 

2005 augusztus 8.  Építők TC – MTK Újbuda  2/7

Lanstiák Zsófia – Argyelán Csilla                                   5:7 3:6

Balázs Ildikó – Somogyi Linda                                       4:6 4:6

Törő Szabina – Rozgonyi Réka                                       1:6 6:3 6:2

Angeli Petra – Horváth Adrienn                                     2:6 1:6

Lanstiák Dorottya – Bereszlényi Lea                              3:6 2:6

Orosz Magdolna – Gaál Renáta                                      4:6 2:6

Bondi, Lanstiák Zs. – Argyelán, Bereszlényi                   2:6 j.n.

Angeli, Lanstiák D. – Gaál, Csallóközi Diána                   2:6 4:6

Orosz, Törő – Antal Zsófia, Orosz                                 6:1 6:1

 

 

2005 augusztus 9.  Építők TC – BBTC  1/8

Lanstiák Zsófia – Nagy Judit                                         3:6 5:7

Balázs Ildikó – Szűcs Dóra                                            5:7 6:2 4:6

Törő Szabina – Gara Júlia                                             6:4 3:6 3:6

Batke Krisztina – Mészárovics Mirtill                             2:6 0:6

Angeli Petra – Dr. Regős Hedvig                                    0:6 0:6

Orosz Magdolna – Iványi Dóra                                       6:2 7:5

Balázs, Törő – Nagy, Mészárovics                                  0:3 j.n.

Angeli, Lanstiák D. – Regős H., Regős É.                          1:6 0:6

Orosz, Lanstiák Zs. – Gara, Iványi                                  6:4 6:7 2:6                        

 

 

2005 augusztus 11.  DEAC – Építők TC  4/5

Zubor Zsófia – Lanstiák Zsófia                                     6:1 6:2

Varga Beáta – Balázs Ildikó                                           1:6 2:6

Dr. Bágyi Kinga – Törő Szabina                                     2:6 0:6

Bukovich Miriam – Angeli Petra                                      6:0 6:2

Gáthy Réka – Lanstiák Dorottya                                     6:3 7:6

Orosz Éva – Orosz Magdolna                                         7:6 4:6 4:6

Zubor, Varga – Balázs, Törő                                          6:7 2:6

Bágyi, Gáthy – Angeli, Lanstiák D.                                  6:2 6:2

Bukovich, Orosz É. – Orosz M., Lanstiák Zs.                    5:7 6:7

 

Rájátszás:

 

2005 augusztus 13.  Építők TC – Százhalombattai VVK SE  3/6

Lanstiák Zsófia – Kovács Gabriella                                 1:6 2:6

Balázs Ildikó – Móczár Abigél                                        6:2 6:2

Törő Szabina – Lovas Rozália                                         2:6 5:7

Angeli Petra – Lázár Edina                                              1:6 0:6

Orosz Magdolna – Legény Kornélia                                  6:0 6:0

Lovró Zsófia – Dudics Júlia                                            6:2 1:6 4:6

Balázs, Törő – Legény, Móczár                                       6:2 j.n.

Lovró, Lanstiák Zs. – Dudics, Kovács G.                           6:7 0:6

Orosz, Angeli – Lázár, Lovas                                           0:6 2:6

 

A csapat kiesett az első osztályból.